Nové technologie, nové typy aplikací, nové přístupy.


Milujeme zadání, která před námi ještě nikdo neřešil.


Naše mladé hlavy myslí digitálně. Za vás.

Chcete vidět více? Skrolujte dolů …

Naše služby

 • Facebook aplikace

  Aplikace na Facebooku dokáží výrazně zlepšit vaše výsledky i popularitu značky. Vytvoříme vám je na míru, přímo u nás a v nejvyšší kvalitě. Máme bohaté zkušenosti a rádi vyvíjíme především originální a zajímavé aplikace. Za všechno hovoří naše dosavadní práce a také naši zvuční klienti.

 • Microsites

  Chcete se odlišit? My v Apploud Digital se nebojíme jít do inovativních řešení a technologií, na které ostatní nemají odvahu. Vytváříme jedinečné microsites, které netradičním způsobem odprezentují vaši značku. Doladíme každý detail a využijeme všechny naše znalosti na to, aby byla vaše nová stránka daleko od šedého průměru.

 • Konzultace

  Být vidět online se dá různými způsoby, stačí vědět, jak na to. Pokud sami nevíte, jak se pohybovat v pokročilých digitálních technologiích, my vám poradíme. Pomůžeme vám s návrhem projektu, služby či online startupu, zabezpečíme případný vývoj mobilní aplikace pro iPhone či Android a také na všechno pozorným okem dohlédneme.

Projekty

Značky

Klienti

Náš tým

Jsme tým nadšených mladých lidí a to, co děláme, jsme také vystudovali. Milujeme výzvy a právě ty nás posouvají dál a dál. Co je ale hlavní, naši práci děláme pořádně, protože víme, že naše práce je to, co nás bude prezentovat před novými klienty. Včetně vás.

Najdete nás v krásné části Prahy, jen kousek od malebného parku Stromovka.


Přijďte nás navštívit a nasát atmosféru plnou inspirace.

Zajímavosti

 • 149spuštěných projektů

 • 11 895 967fanoušků, které mohly naše aplikace zasáhnout

 • 1501počet dní od vzniku značky

Apploud Digital s.r.o.

IČ: 01576852 DIČ: CZ01576852 BÚ:7477905001/5500

Fakturační adresa

U studánky 332/32,
Praha 7, 170 00

Líbilo se vám video? Máme jich několik, stačí kliknout a ukážeme vám další.